+48 501 491 168

Pranie dywanów Żoliborz

Żoliborz to najmniejsza pod względem powierzchni dzielnica Warszawy położona po lewobrzeżnej stronie miasta. Nazwa Żoliborza nawiązuje do francuskiej wymowy określenia joli bord, czyli piękny brzeg. Bliska odległość między Żoliborzem, a Ząbkami gdzie znajduje się siedziba firmy sprawia, że w mieszkańcy tej dzielnicy chętnie zlecają wykonanie usług prania dywanów właśnie firmie CzystaTapicerka24.

Pranie tapicerki

Dbanie o czystość tapicerki meblowej i samochodowej niejednokrotnie okazuje się bardzo trudnym zadaniem, podobnie jak czystość dywnów. Samodzielne usuwanie zabrudzeń często powoduje jedynie powierzchowne usunięcie plam i głębsze wtłoczenie brudu. Profesjonalne metody stosowane przez CzystaTapicerka24 pozwalają na zlikwidowanie także bakterii i zanieczyszczeń położonych głęboko. Pranie dywanów profesjonalnymi metodami umożliwia nie tylko widocznych gołym okiem zabrudzeń, ale również pozwala na pozbycie się brzydkich zapachów.

Firma CzystaTapicerka24 zajmuje się nie tylko praniem tapicerek samochodowych i meblowych, ale również świadczy usługi prania dywanów dla klientów z Żoliborza i całej Warszawy.

Poznaj nasze inne lokalizacje:

Bemowo

Białołęka

Gocław

Mokotów

Tarchomin

Ursynów

Ząbki

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *