+48 501 491 168

Pranie tapicerki Ursynów

Ursynów jest najdalej wysuniętą na południe dzielnicą Warszawy. Dzięki dogodnym trasom łączącym Ursynów z Ząbkami, w których zlokalizowana jest siedziba firmy CzystaTapicerka24 mieszkańcy dzielnicy mogą korzystać z profesjonalnie wykonywanych usług porządkowych.

Doświadczony zespół pracowników CzystaTapicerka24 zajmuje się przyjmowaniem zleceń na terenie Ursynowa oraz całej Warszawy. Pranie tapicerki samochodowej pozwala odessać cały brud nagromadzony przez lata użytkowania samochodu. Dzięki użyciu specjalistycznych środków także głęboko położone zabrudzenia są usuwane – co ważne produkty te nie są szkodliwe, dzięki czemu już chwilę po wykonaniu prania tapicerki samochód jest gotowy do dalszej jazdy.

Pranie tapicerki meblowej

Do łask wracają meble tapicerowane, sporym zainteresowaniem cieszą się również stare meble. Odświeżanie tego rodzaju mebli jest niezwykle istotne, aby zachowały one estetyczny wygląd i jednocześnie były komfortowe w użytkowaniu. Zapraszamy zainteresowanych praniem tapicerki meblowej do korzystania z profesjonalnych usług.

Poznaj nasze inne lokalizacje:

Bemowo

Białołęka

Gocław

Mokotów

Tarchomin

Ząbki

Żoliborz

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *