+48 501 491 168

Pranie dywanów i wykładzin – Grochów, Warszawa

Pranie dywanów i wykładzin – Grochów, Warszawa

Pranie dywanów i wykładzin w Grochowie i całej Warszawie

Pranie dywanów i wykładzin dywanowych odbywa się metodą ekstrakcyjną składającą się z kilku etapów:

  • Odkurzanie dywanu, wykładziny odkurzaczem kolumnowym z elektroszczotką,
  • Natryskiwanie specjalnego preparatu na czyszczoną powierzchnię,
  • Wcieranie preparatu szorowarką w czyszczoną powierzchnię,
  • Płukanie ekstrakcyjne – odsysanie brudu wraz z chemią.

Dzięki tej metodzie, zdecydowana większość wody jest odsysana z materiału dzięki czemu czas schnięcia jest znacznie skrócony i wynosi od kilku do kilkunastu godzin. Do prania dywanów i wykładzin używamy profesjonalnego sprzętu renomowanej firmy KARCHER. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości środki czyszczące. Środki dobieramy tak, by były bezpieczne dla wszystkich czyszczonych powierzchni. Pranie dywanów odbywa się przy użyciu środków posiadających atesty antyalergiczne, dzięki czemu są one bezpieczne także dla ludzi i zwierząt.

Pierzemy każdy rodzaj dywanów (po więcej informacji serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem). Profesjonalne pranie dywanów pozwala nie tylko przywrócić estetyczny wygląd i usunąć brzydkie zapachy, ale jest również doskonałym sposobem, aby poprawić wygląd wnętrza.

Grochów jest osiedlem należącym administracyjnie do dzielnicy Praga-Południe. Grochów usytuowany w środkowej części miasta, po prawej stronie Warty. Niedaleka odległość do siedziby naszej firmy umożliwia mieszkańcom osiedla oraz całej Warszawy na komfortowe korzystanie z profesjonalnych usług.

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *