+48 501 491 168

Pranie tapicerki Warszawa Białołęka

Dzielnica Białołęka jest najdalej wysuniętą na północ dzielnicą Warszawy. Białołęka wyróżnia się na mapie dwoma parkami oraz dwoma rezerwatami przyrody, które sprawią, że jest przyjemnym miejscem do życia. Białołęka położona jest zaledwie ok. 12 km od Ząbków, w których swoją siedzibę ma firma. Zapraszamy mieszkańców dzielnicy do korzystania z usług świadczonych przez CzystaTapicerka24.

Pranie tapicerki

Mieszkańcy Białołęki oraz całej Warszawy mogą skorzystać z możliwości jakie daje profesjonalne czyszczenie tapicerki i dać drugie życie swoim meblom oraz samochodom. Wykwalifikowana kadra pracowników, nowoczesny sprzęt i skuteczne środki czyszczące umożliwiają zapewnienie satysfakcjonujących usług porządkowych.

CzystaTapicerka24 zajmuje się zarówno praniem tapicerki meblowej w domach klientów – kanap, foteli, krzeseł – jak i pranie tapicerki samochodowej. Po kilku latach użytkowania tapicerka samochodu lub mebli wymaga odświeżenia lub wręcz gruntownego czyszczenia – warto zlecić to zadanie profesjonalistom i przez kolejne lata użytkowania cieszyć się komfortem użytkowania czystego wnętrza.

Poznaj nasze inne lokalizacje:

Bemowo

Gocław

Mokotów

Tarchomin

Ursynów

Ząbki

Żoliborz

No comments.