+48 501 491 168

Pranie tapicerki Tarchomin

Osiedle Tarchomin znajduje się w północno-wschodniej części Warszawy. Wieś Tarchomin znana jest od XIII wieku, przyłączono ją do stolicy w 1951 roku. Wybudowany w 2012 roku most Marii Skłodowskiej-Curii ułatwił mieszkańcom Tarchomina podróżowanie na drugą stronę rzeki, do centrum miasta.

Siedziba firmy CzystaTapicerka24.com.pl znajduje się w Ząbkach, znajdujących się po te samej stronie Wisły. Oferowane dla klientów usługi prania tapicerki samochodowej i meblowej umożliwiają zadbanie o wyższy poziom higieny oraz zapewniają wizualne odświeżenie czyszczonej powierzchni. W trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich warto korzystać z regularnego prania tapicerki – odpowiednie sprzęty czyszczące i wydajne płyny pozwalają na usunięcie bakterii i zlikwidowanie nieprzyjemnych zapachów. Meble z wypraną tapicerką prezentują się znacznie bardziej estetycznie – warto rozważyć wyczyszczenie mebli zanim zacznie się rozważać ich wymianę.

Pranie tapicerki samochodowej – Tarchomin

Pranie tapicerki samochodowej szczególnie polecane jest osobom, które mają małe dzieci lub przewożą w aucie zwierzęta – znacznie szybciej wówczas brudzi się wnętrze pojazdu. Również osoby kupujący używane auto powinny rozważyć pranie tapicerki – wnętrze samochodu nabierze wówczas całkiem innego charakteru, zwłaszcza w przypadku, gdy unosi się w nim mocny zapach tytoniu papierosowego.

Poznaj nasze inne lokalizacje:

Bemowo

Białołęka

Gocław

Mokotów

Ursynów

Ząbki

Żoliborz

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *