+48 501 491 168

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Czyszczenie tapicerki meblowej na terenie Warszawy i nie tylko!

Czyszczenie tapicerki meblowej polega na ekstrakcji przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i środków piorących, w tym fachowych odplamiaczy i neutralizatorów zapachów.
Czysta tapicerka to podstawa.

Meble tapicerowane, jako znaczący element wyposażenia naszych domów, restauracji czy hoteli, cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W znaczący sposób decydują o wyglądzie i estetyce wnętrz naszych salonów, sypialni, biur, pracowni czy jadalni. Wskutek codziennej eksploatacji narażone są jednak na wiele zabrudzeń. Regularne czyszczenie tapicerki przez odkurzanie czy przecieranie wilgotną szmatką jest podstawą prawidłowej pielęgnacji mebla tapicerowanego jednak w perspektywie dłuższego okresu czasu nie jest wystarczające. Plamy, nagromadzone i wtarte w włókna zabrudzenia oleiste, zaschnięte resztki jedzenia, przepocona tkanina – z tym poradzi sobie tylko specjalistyczne czyszczenie tapicerki.

Samodzielne pranie i czyszczenie tapicerki może prowadzić do powstania zacieków czy przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia. Tylko profesjonalny sprzęt, fachowość poparta doświadczeniem i wiedzą branżową pozwolą uniknąć takich uszkodzeń.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usługi czyszczenia tapicerki samochodowej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą podstroną.

No comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *