+48 501 491 168

Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa

tapicerstwo_samochodowe

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej zaczynamy od dokładnego odkurzenia całości powierzchni a następnie spryskujemy czyszczoną powierzchnie specjalnym środkiem do rozpuszczenia zabrudzeń i wcieramy go w daną powierzchnie tak, aby po kilku minutach odessać cały brud. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny – ekstraktora – nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany.

Ten etap prania tapicerki samochodowej ma na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem. Używane przez nas środki chemiczne nie są szkodliwe dla ludzi ani zwierząt, nie wpływają również negatywnie na kondycję pranej tapicerki samochodowej.

Zaletami tej metody prania tapicerki samochodowej są:

  • bezpieczeństwo – dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, odpowiedniej techniki oraz środków jest całkowicie neutralne dla użytkownika,
  • wysoka skuteczność – pranie tapicerki samochodowej w profesjonalny sposób pozwala pozbyć się plam, nieprzyjemnych zapachów oraz skutecznie zabija bakterie.

Zapraszamy klientów ze wszystkich dzielnic Warszawy (Mokotów, Ursynów, Bemowo, Białołęka, Żoliborz i pozostałych) do korzystania z naszych usług. W ofercie CzystaTapicerka24 oprócz prania tapicerki samochodowej zajmujemy się czyszczeniem tapicerki meblowej.

One Response to "Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa"

  • Jestem bardzo zadowolony z czyszczenia.Starannie,z dbałością o szczegóły.Przy tej pogodzie od razu sucho. Samochód w środku jak nowy.Polecam bardzo.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *